AÇIK POZİSYONLAR

Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, mesleki programlara hakim bayan adaylar tercihimizdir. Sitemiz üzerindeki başvuru formunu doldurduktan sonra adaylar, varsa özgeçmişlerini ik@karaosmanogluinsaat.com.tr e-posta adresine de iletebilirler.
İnşaat teknikerliği bölümü mezunu (yeni mezun / tecrübeli) olup, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, mesleki programlara hakim, gerektiğinde proje ofisinde veya sahada görev alabilecek, il dışında ve haftasonları da çalışabilecek olan adaylar tercihimizdir. Sitemiz üzerindeki başvuru formunu doldurduktan sonra adaylar, varsa özgeçmişlerini ik@karaosmanogluinsaat.com.tr e-posta adresine de iletebilirler.
İnşaat mühendisliği bölümü mezunu (yeni mezun / tecrübeli) olup, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, mesleki programlara hakim, gerektiğinde proje ofisinde veya sahada görev alabilecek, il dışında ve haftasonları da çalışabilecek olan adaylar tercihimizdir. Sitemiz üzerindeki başvuru formunu doldurduktan sonra adaylar, varsa özgeçmişlerini ik@karaosmanogluinsaat.com.tr e-posta adresine de iletebilirler.
Beko Loder (kazıcı/yükleyici) ehliyetine ve en az 3 yıllık piyasa tecrübesine sahip, aracın kullanım, bakım ve temizliğine önem veren, gerektiğinde haftasonları da çalışabilecek olan adaylar tercihimizdir. Sitemiz üzerindeki başvuru formunu doldurduktan sonra adaylar, varsa özgeçmişlerini ik@karaosmanogluinsaat.com.tr e-posta adresine de iletebilirler.